Fixtures

11 September 17
09.30BYE - J COMPSTON Rink 5 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
11.30J GALLAGHER - BYE Rink 4 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
19.15M MERRITT - J HINDS Rink 5 MENS MONDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
12 September 17
09.30BYE - T MONRO Rink 5 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
19.15M VICARY - J McGETTRICK Rink 2 MENS TUESDAY EVENING "A" LEAGUE 7.15pm M
19.15G McGLEAVE - B BROWNE Rink 3 MENS TUESDAY EVENING "A" LEAGUE 7.15pm M
19.15BYE - P McVEIGH Rink 1 MENS TUESDAY EVENING "A" LEAGUE 7.15pm M
19.15C CAMPBELL - D HAMILTON Rink 6 MENS TUESDAY EVENING "A" LEAGUE 7.15pm M
13 September 17
09.30BYE - B HOWARD Rink 5 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
19.15J MARSHALL - R McKEAVENEY Rink 2 MENS WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15L WATTERS - H JOHNSON Rink 12 LADIES WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
14 September 17
09.30T ROBERTS - BYE Rink 8 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
11.30BYE - A O'ROURKE Rink 9 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J SHAW - M McLEAN Rink 10 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30I McCOY - S SMYTH Rink 2 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30W STEVENSON - J LYNESS Rink 6 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30P TELFORD - J L BOYD Rink 8 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
19.15B DORMAN - G McKEE Rink 5 MEN'S THURSDAY EVENING LEAGUE 7.15pm THU
19.15B CARSON - BYE Rink 2 MEN'S THURSDAY EVENING LEAGUE 7.15pm THU
19.15M MORGAN - J COMPSTON Rink 13 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
19.15S BAILIE - D MOORE Rink 6 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
19.15D MILLS - L BRUCE Rink 11 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
15 September 17
09.30H FORRESTER - G FULTON Rink 1 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30J YOUNG - R CLOKE Rink 4 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
11.30J STEWART - R McBRIDE Rink 11 FRIDAY MORNING PAIRS LEAGUE 11.30am
11.30M STONE - P WATTERS Rink 12 FRIDAY MORNING PAIRS LEAGUE 11.30am
18 September 17
09.30D BOUCHER - BYE Rink 1 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
11.30BYE - C PRESHAW Rink 10 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
19.15J HINDS - D MILLS Rink 3 MENS MONDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19 September 17
09.30S GALWAY - BYE Rink 6 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
11.30M MARTIN - R McLAUGHLIN Rink 6 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
19.15B BROWNE - BYE Rink 9 MENS TUESDAY EVENING "A" LEAGUE 7.15pm M
20 September 17
09.30J FORSYTHE - BYE Rink 1 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
19.15M REYNOLDS - H JOHNSON Rink 1 LADIES WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15J BELL - S McAULEY Rink 5 LADIES WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
21 September 17
09.30BYE - R KING Rink 8 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
11.30BYE - M McGUILE Rink 8 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
19.15BYE - B DORMAN Rink 11 MEN'S THURSDAY EVENING LEAGUE 7.15pm THU
22 September 17
11.30J McGETTRICK - W WATSON Rink 1 FRIDAY MORNING PAIRS LEAGUE 11.30am
25 September 17
09.30J FAWCUS - K CAMPBELL Rink 7 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30D BOUCHER - H JOHNSTON Rink 4 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30C DOYLE - N EDMONDSON Rink 5 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30J COMPSTON - T THOMPSON Rink 3 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30E CAVES - BYE Rink 2 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30M McAFEE - B SHERIDAN Rink 1 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
11.30V BROWN - G TAYLOR Rink 4 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30D EVANS - C PRESHAW Rink 5 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J GRAHAM - J MISKIMMIN Rink 8 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J JEFFREY - J GALLAGHER Rink 11 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30P GRAHAME - D RANKIN Rink 12 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30R McBRIDE - C CORRY Rink 10 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30R McKITTERICK - P TELFORD Rink 9 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J GOURLEY - J MAGEE Rink 1 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30B ORR - BYE Rink 7 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J LYNESS - T ROBERTS Rink 6 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30P LAVERY - C MAGILL Rink 3 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30D CLARKE - M DUNLOP Rink 2 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
14.00M PRESTON - G MORROW Rink 3 LADIES MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00J BELL - B ARMSTRONG Rink 5 LADIES MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00I MINNIS - W RUSSELL Rink 2 LADIES MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00E GORDON - M DEVINE Rink 1 LADIES MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00E MAIRS - K HANNA Rink 11 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00A ROBINSON - J TROLAN Rink 12 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00M McAFEE - A GRAY Rink 13 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00B STEVENSON - R MAIRS Rink 10 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00A O'ROURKE - B HOWARD Rink 8 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00P GRAHAME - H McFARLAND Rink 6 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00J L BOYD - P McBRINN Rink 9 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
19.15A ROBINSON - J HINDS Rink 2 MENS MONDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15G McCLOUGHLIN - J FRAZER Rink 3 MENS MONDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15M MERRITT - D HAMILTON Rink 7 MENS MONDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15S HEGAN - A ROBERTS Rink 5 MENS MONDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15M BROWN - D MILLS Rink 1 MENS MONDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15I McCOY - G BLAKLEY Rink 4 MENS MONDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
26 September 17
09.30S GALWAY - T ROBERTS Rink 3 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30K BROWN - T WHITE Rink 1 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30B McCONKEY - BYE Rink 4 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30T MONRO - D HANNA Rink 2 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30D McCLURE - F CALDERWOOD Rink 6 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30F SIMPSON - K GORMAN Rink 5 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
11.30H DOUGLAS - W STEVENSON Rink 9 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30O ALLEN - G TAYLOR Rink 1 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30M REYNOLDS - S HEGAN Rink 2 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30G BALLENTINE - D CLARKE Rink 3 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30A BRIGGS - V LOUGHINS Rink 4 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30B CARSON - J SHAW Rink 7 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30M MARTIN - W STARR Rink 8 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30V SHAW - D SIMPSON Rink 6 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30R McLAUGHLIN - T WATSON Rink 5 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
19.15M MERRITT - BYE Rink 5 MENS TUESDAY EVENING "A" LEAGUE 7.15pm M
19.15M VICARY - G McGLEAVE Rink 4 MENS TUESDAY EVENING "A" LEAGUE 7.15pm M
19.15D HAMILTON - S HEGAN Rink 3 MENS TUESDAY EVENING "A" LEAGUE 7.15pm M
19.15P McVEIGH - BYE (MF) Rink 2 MENS TUESDAY EVENING "A" LEAGUE 7.15pm M
19.15B BROWNE - J McGETTRICK Rink 1 MENS TUESDAY EVENING "A" LEAGUE 7.15pm M
19.15C CAMPBELL - K ARMSTRONG Rink 6 MENS TUESDAY EVENING "A" LEAGUE 7.15pm M
19.15L TRAINOR - M HEDLEY Rink 8 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
19.15J HENDERSON - M SIMPSON Rink 9 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
19.15J DUFFIN - P McBRINN Rink 10 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
19.15I O'RORKE - B HUNTER Rink 12 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
19.15N EDMONDSON - E THOMPSON Rink 7 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
19.15A O'ROURKE - JH CAMPBELL Rink 13 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
19.15I McINTYRE - B BELL Rink 11 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
27 September 17
09.30BYE - B CHEYNE Rink 4 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30D NELSON - I McKAY Rink 3 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30D BROWN - A LOGAN Rink 2 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30A ROBINSON - B HOWARD Rink 1 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30J FORSYTHE - J JEFFREY Rink 5 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
11.30E GORDON - A BAILIE Rink 5 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30R WALKER - P REA Rink 7 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J MURDOCH - M PRESTON Rink 8 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30A MCKITTRICK - J MISKIMMIN Rink 11 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J CHALMERS - A O'ROURKE Rink 10 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30F SIMPSON - W CLINGHAN Rink 13 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30M HALLIDAY - D CLARKE Rink 9 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30T BROWN - A REID Rink 6 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30P CROFT - P SMYTH Rink 1 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30T GRAY - W RUSSELL Rink 3 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30B ARMSTRONG - I MINNIS Rink 2 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30A ALCORN - G FULTON Rink 4 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
19.15W THOMPSON - J GALLAGHER Rink 1 MENS WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15R SIMPSON - P HUNNIFORD Rink 2 MENS WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15D PORTER - S ELLIMAN Rink 7 MENS WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15B CARROLL - W MORAN Rink 5 MENS WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15D HAMILTON - J MARSHALL Rink 6 MENS WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15M LIVINGS - J TROLAN Rink 4 MENS WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15R McKEAVENEY - K ARMSTRONG Rink 3 MENS WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15S JESS - S McAULEY Rink 10 LADIES WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15H JOHNSON - S BAILIE Rink 9 LADIES WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15L BRUCE - M REYNOLDS Rink 11 LADIES WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15C WALLS - J BELL Rink 13 LADIES WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15M SWANN - L WATTERS Rink 8 LADIES WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
28 September 17
09.30T ROBERTS - A ENTWISTLE Rink 2 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30D McCLURE - D HANNA Rink 1 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30JR TOTTEN - BYE Rink 8 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30B HANNA - B BURROWS Rink 7 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30H JOHNSTON - S GALWAY Rink 6 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30B ARMSTRONG - K BROWN Rink 5 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30T WHITE - H CROOKSHANKS Rink 4 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30T NORTON - R KING Rink 3 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
11.30J L BOYD - R McBRIDE Rink 1 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J BELL - I McCOY Rink 10 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30A SHAW - M McGUILE Rink 9 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30W STEVENSON - I KANE Rink 8 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30M McLEAN - BYE Rink 3 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30A O'ROURKE - I ANDERSON Rink 6 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30T MERCER - J LYNESS Rink 5 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J SHAW - S SMYTH Rink 4 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30L EWING - B DEAN Rink 2 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30G BURN - R MAIRS Rink 12 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30D EVANS - P TELFORD Rink 7 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
19.15B CARSON - D McCLUSKEY Rink 1 MEN'S THURSDAY EVENING LEAGUE 7.15pm THU
19.15D LIVINGSTONE - J HINDS Rink 4 MEN'S THURSDAY EVENING LEAGUE 7.15pm THU
19.15J FRAZER - G McKEE Rink 2 MEN'S THURSDAY EVENING LEAGUE 7.15pm THU
19.15BYE - J H CAMPBELL Rink 3 MEN'S THURSDAY EVENING LEAGUE 7.15pm THU
19.15B DORMAN - T GILL Rink 6 MEN'S THURSDAY EVENING LEAGUE 7.15pm THU
19.15S BAILIE - J HENDERSON Rink 8 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
19.15G MALLON - O ALLEN Rink 11 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
19.15L BRUCE - W STEVENSON Rink 10 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
19.15J McGETTRICK - D MOORE Rink 13 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
19.15B CARROLL - D MILLS Rink 12 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
19.15R McBRIDE - F GALLAGHER Rink 7 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
19.15I MINNIS - J COMPSTON Rink 5 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
19.15M MORGAN - T ROSS Rink 9 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
29 September 17
09.30D McCLUSKEY - B DONNELLY Rink 4 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30B McCONKEY - G FULTON Rink 2 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30J YOUNG - W G SCOTT Rink 1 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30F SUTTON - R CLOKE Rink 3 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30T THOMPSON - H FORRESTER Rink 6 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
11.30A BROWN - G BALLENTINE Rink 7 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30R G JOHNSTON - B ORR Rink 1 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30W GILLESPIE - E CAMERON Rink 2 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30D RANKIN - J SHAW Rink 3 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30T BROWN - G KEATINGS Rink 5 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30M McKEOWN - R McBRIDE Rink 12 FRIDAY MORNING PAIRS LEAGUE 11.30am
11.30M STONE - A REID Rink 11 FRIDAY MORNING PAIRS LEAGUE 11.30am
11.30J STEWART - M MARTIN Rink 10 FRIDAY MORNING PAIRS LEAGUE 11.30am
11.30I KANE - P WATTERS Rink 8 FRIDAY MORNING PAIRS LEAGUE 11.30am
11.30J CHALMERS - J McGETTRICK Rink 9 FRIDAY MORNING PAIRS LEAGUE 11.30am
11.30M MORGAN - M REYNOLDS Rink 13 FRIDAY MORNING PAIRS LEAGUE 11.30am
11.30W WATSON - M FAY Rink 4 FRIDAY MORNING PAIRS LEAGUE 11.30am
11.30M SIMPSON - I McINTYRE Rink 6 FRIDAY MORNING PAIRS LEAGUE 11.30am
19.15M STEVENSON - P HORNER Rink 9 FRIDAY EVENING PAIRS LEAGUE 7.15pm
19.15J MARTIN - B BIRD Rink 13 FRIDAY EVENING PAIRS LEAGUE 7.15pm
19.15S IRWIN - C DOYLE Rink 10 FRIDAY EVENING PAIRS LEAGUE 7.15pm
19.15S TRAINOR - S BARRETT Rink 12 FRIDAY EVENING PAIRS LEAGUE 7.15pm
19.15K MORELAND - J TROLAN Rink 11 FRIDAY EVENING PAIRS LEAGUE 7.15pm
19.15G McWILLIAMS - G McGLEAVE Rink 8 FRIDAY EVENING PAIRS LEAGUE 7.15pm
2 October 17
09.30B SHERIDAN - J FAWCUS Rink 5 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30BYE - C DOYLE Rink 6 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30T THOMPSON - M McAFEE Rink 7 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30E CAVES - D BOUCHER Rink 2 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30H JOHNSTON - K CAMPBELL Rink 1 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30N EDMONDSON - J COMPSTON Rink 3 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
11.30V BROWN - C CORRY Rink 8 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J JEFFREY - J GRAHAM Rink 12 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30M DUNLOP - D EVANS Rink 11 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30D CLARKE - P GRAHAME Rink 4 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30T ROBERTS - J GALLAGHER Rink 5 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J MISKIMMIN - B ORR Rink 10 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30C PRESHAW - J GOURLEY Rink 9 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30BYE - G TAYLOR Rink 3 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30P TELFORD - R McBRIDE Rink 1 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J LYNESS - R McKITTERICK Rink 2 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30P LAVERY - J MAGEE Rink 6 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30C MAGILL - D RANKIN Rink 7 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
14.00I MINNIS - J BELL Rink 8 LADIES MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00W RUSSELL - B ARMSTRONG Rink 9 LADIES MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00M DEVINE - M PRESTON Rink 13 LADIES MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00G MORROW - E GORDON Rink 10 LADIES MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00R MAIRS - J L BOYD Rink 1 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00E MAIRS - B STEVENSON Rink 7 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00P GRAHAME - A O'ROURKE Rink 3 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00J TROLAN - B HOWARD Rink 2 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00A ROBINSON - M McAFEE Rink 6 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00H McFARLAND - P McBRINN Rink 4 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00K HANNA - A GRAY Rink 5 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
19.15J HINDS - J FRAZER Rink 4 MENS MONDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15G BLAKLEY - M MERRITT Rink 3 MENS MONDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15D MILLS - S HEGAN Rink 6 MENS MONDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15D HAMILTON - M BROWN Rink 2 MENS MONDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15A ROBERTS - G McCLOUGHLIN Rink 1 MENS MONDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15I McCOY - A ROBINSON Rink 7 MENS MONDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
3 October 17
09.30T WHITE - T MONRO Rink 6 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30D HANNA - D McCLURE Rink 5 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30F CALDERWOOD - F SIMPSON Rink 4 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30BYE - K BROWN Rink 2 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30B McCONKEY - S GALWAY Rink 1 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30T ROBERTS - K GORMAN Rink 7 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
11.30J SHAW - M MARTIN Rink 2 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30H DOUGLAS - A BRIGGS Rink 6 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30G TAYLOR - G BALLENTINE Rink 9 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30D SIMPSON - O ALLEN Rink 8 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30D CLARKE - W STARR Rink 4 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30R McLAUGHLIN - M REYNOLDS Rink 7 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30T WATSON - W STEVENSON Rink 3 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30S HEGAN - B CARSON Rink 1 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30V LOUGHINS - V SHAW Rink 5 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
19.15K ARMSTRONG - D HAMILTON Rink 9 MENS TUESDAY EVENING "A" LEAGUE 7.15pm M
19.15BYE - M VICARY Rink 10 MENS TUESDAY EVENING "A" LEAGUE 7.15pm M
19.15J McGETTRICK - S HEGAN Rink 11 MENS TUESDAY EVENING "A" LEAGUE 7.15pm M
19.15G McGLEAVE - P McVEIGH Rink 12 MENS TUESDAY EVENING "A" LEAGUE 7.15pm M
19.15M MERRITT - B BROWNE Rink 13 MENS TUESDAY EVENING "A" LEAGUE 7.15pm M
19.15BYE (MF) - C CAMPBELL Rink 8 MENS TUESDAY EVENING "A" LEAGUE 7.15pm M
19.15I McINTYRE - J DUFFIN Rink 7 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
19.15I O'RORKE - N EDMONDSON Rink 5 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
19.15B HUNTER - M HEDLEY Rink 4 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
19.15B BELL - M SIMPSON Rink 3 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
19.15JH CAMPBELL - P McBRINN Rink 2 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
19.15E THOMPSON - J HENDERSON Rink 1 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
19.15A O'ROURKE - L TRAINOR Rink 6 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
4 October 17
09.30J JEFFREY - D BROWN Rink 1 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30B HOWARD - D NELSON Rink 7 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30I McKAY - B CHEYNE Rink 6 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30A ROBINSON - J FORSYTHE Rink 3 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30A LOGAN - BYE Rink 2 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
11.30J MISKIMMIN - J MURDOCH Rink 12 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30M HALLIDAY - A O'ROURKE Rink 11 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30B ARMSTRONG - R WALKER Rink 1 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30G FULTON - D CLARKE Rink 10 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30W RUSSELL - A REID Rink 8 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30P REA - J CHALMERS Rink 6 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30I MINNIS - P SMYTH Rink 5 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30T GRAY - W CLINGHAN Rink 4 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30M PRESTON - F SIMPSON Rink 2 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30A MCKITTRICK - T BROWN Rink 3 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30P CROFT - E GORDON Rink 7 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30A BAILIE - A ALCORN Rink 9 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
19.15J GALLAGHER - B CARROLL Rink 5 MENS WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15S ELLIMAN - W MORAN Rink 10 MENS WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15J MARSHALL - K ARMSTRONG Rink 11 MENS WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15M LIVINGS - R McKEAVENEY Rink 12 MENS WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15J TROLAN - P HUNNIFORD Rink 13 MENS WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15D HAMILTON - W THOMPSON Rink 9 MENS WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15D PORTER - R SIMPSON Rink 8 MENS WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15L WATTERS - S JESS Rink 3 LADIES WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15S McAULEY - C WALLS Rink 1 LADIES WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15H JOHNSON - M SWANN Rink 2 LADIES WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15M REYNOLDS - J BELL Rink 4 LADIES WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15S BAILIE - L BRUCE Rink 6 LADIES WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
5 October 17
09.30H JOHNSTON - D HANNA Rink 6 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30H CROOKSHANKS - B BURROWS Rink 5 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30T WHITE - BYE Rink 8 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30T NORTON - S GALWAY Rink 7 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30K BROWN - A ENTWISTLE Rink 4 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30JR TOTTEN - B HANNA Rink 3 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30R KING - D McCLURE Rink 2 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30B ARMSTRONG - T ROBERTS Rink 1 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
11.30I McCOY - I ANDERSON Rink 3 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30T MERCER - G BURN Rink 4 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30D EVANS - R McBRIDE Rink 2 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30L EWING - J L BOYD Rink 7 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30A O'ROURKE - B DEAN Rink 1 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30A SHAW - I KANE Rink 5 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30R MAIRS - BYE Rink 6 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J BELL - M McLEAN Rink 11 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J LYNESS - J SHAW Rink 8 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30P TELFORD - S SMYTH Rink 9 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30M McGUILE - W STEVENSON Rink 10 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
19.15J H CAMPBELL - D LIVINGSTONE Rink 9 MEN'S THURSDAY EVENING LEAGUE 7.15pm THU
19.15D McCLUSKEY - T GILL Rink 10 MEN'S THURSDAY EVENING LEAGUE 7.15pm THU
19.15G McKEE - B CARSON Rink 11 MEN'S THURSDAY EVENING LEAGUE 7.15pm THU
19.15J HINDS - B DORMAN Rink 13 MEN'S THURSDAY EVENING LEAGUE 7.15pm THU
19.15J FRAZER - BYE Rink 8 MEN'S THURSDAY EVENING LEAGUE 7.15pm THU
19.15J COMPSTON - B CARROLL Rink 12 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
19.15S BAILIE - M MORGAN Rink 4 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
19.15I MINNIS - O ALLEN Rink 3 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
19.15D MOORE - F GALLAGHER Rink 2 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
19.15L BRUCE - J HENDERSON Rink 6 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
19.15W STEVENSON - T ROSS Rink 7 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
19.15J McGETTRICK - R McBRIDE Rink 5 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
19.15G MALLON - D MILLS Rink 1 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
6 October 17
09.30F SUTTON - D McCLUSKEY Rink 1 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30R CLOKE - B McCONKEY Rink 6 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30B DONNELLY - T THOMPSON Rink 3 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30G FULTON - W G SCOTT Rink 4 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30H FORRESTER - J YOUNG Rink 5 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
11.30E CAMERON - T BROWN Rink 10 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J SHAW - G BALLENTINE Rink 8 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30A BRIGGS - D RANKIN Rink 13 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30G KEATINGS - R G JOHNSTON Rink 9 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30B ORR - A BROWN Rink 12 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J McGETTRICK - A REID Rink 3 FRIDAY MORNING PAIRS LEAGUE 11.30am
11.30M SIMPSON - M FAY Rink 5 FRIDAY MORNING PAIRS LEAGUE 11.30am
11.30M REYNOLDS - M MARTIN Rink 11 FRIDAY MORNING PAIRS LEAGUE 11.30am
11.30M McKEOWN - I McINTYRE Rink 1 FRIDAY MORNING PAIRS LEAGUE 11.30am
11.30M MORGAN - P WATTERS Rink 4 FRIDAY MORNING PAIRS LEAGUE 11.30am
11.30J CHALMERS - M STONE Rink 7 FRIDAY MORNING PAIRS LEAGUE 11.30am
11.30R McBRIDE - W WATSON Rink 6 FRIDAY MORNING PAIRS LEAGUE 11.30am
11.30I KANE - J STEWART Rink 2 FRIDAY MORNING PAIRS LEAGUE 11.30am
19.15C DOYLE - S TRAINOR Rink 2 FRIDAY EVENING PAIRS LEAGUE 7.15pm
19.15J TROLAN - S BARRETT Rink 1 FRIDAY EVENING PAIRS LEAGUE 7.15pm
19.15B BIRD - S IRWIN Rink 5 FRIDAY EVENING PAIRS LEAGUE 7.15pm
19.15G McGLEAVE - J MARTIN Rink 3 FRIDAY EVENING PAIRS LEAGUE 7.15pm
19.15M STEVENSON - K MORELAND Rink 6 FRIDAY EVENING PAIRS LEAGUE 7.15pm
19.15P HORNER - G McWILLIAMS Rink 7 FRIDAY EVENING PAIRS LEAGUE 7.15pm
8 October 17
16.00M VICARY - R DUNBAR Rink 9 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00R BLAIR - J HEDLEY Rink 7 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00J STEWART - A ROBINSON Rink 1 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00M MERRITT - S McDONALD Rink 6 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00P THOMPSON - L LOUGHLAND Rink 3 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00R MORELAND - P FISHER Rink 5 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00A GRAHAM - C CRAIG Rink 8 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00W STEVENSON - B BIRD Rink 4 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00BYE - C GAW Rink 10 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00S JESS - D BELL Rink 2 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
9 October 17
09.30T THOMPSON - N EDMONDSON Rink 4 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30H JOHNSTON - E CAVES Rink 6 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30D BOUCHER - B SHERIDAN Rink 7 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30M McAFEE - BYE Rink 3 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30K CAMPBELL - J COMPSTON Rink 2 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30C DOYLE - J FAWCUS Rink 1 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
11.30G TAYLOR - T ROBERTS Rink 2 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30P TELFORD - P LAVERY Rink 5 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30R McBRIDE - J JEFFREY Rink 4 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30D EVANS - P GRAHAME Rink 3 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30C PRESHAW - M DUNLOP Rink 1 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30D RANKIN - J GRAHAM Rink 11 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30C MAGILL - BYE Rink 6 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J MISKIMMIN - R McKITTERICK Rink 7 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J LYNESS - J GOURLEY Rink 8 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30C CORRY - J MAGEE Rink 9 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J GALLAGHER - D CLARKE Rink 10 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30B ORR - V BROWN Rink 13 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
14.00W RUSSELL - G MORROW Rink 6 LADIES MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00E GORDON - I MINNIS Rink 7 LADIES MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00B ARMSTRONG - M PRESTON Rink 2 LADIES MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00J BELL - M DEVINE Rink 3 LADIES MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00A GRAY - J L BOYD Rink 10 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00B HOWARD - K HANNA Rink 13 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00P McBRINN - M McAFEE Rink 12 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00A O'ROURKE - H McFARLAND Rink 11 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00R MAIRS - A ROBINSON Rink 8 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00J TROLAN - B STEVENSON Rink 9 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00P GRAHAME - E MAIRS Rink 5 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
19.15S HEGAN - G BLAKLEY Rink 7 MENS MONDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15A ROBINSON - A ROBERTS Rink 6 MENS MONDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15D MILLS - D HAMILTON Rink 2 MENS MONDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15J FRAZER - M BROWN Rink 5 MENS MONDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15J HINDS - I McCOY Rink 3 MENS MONDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15M MERRITT - G McCLOUGHLIN Rink 1 MENS MONDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
10 October 17
09.30D McCLURE - BYE Rink 7 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30K GORMAN - T MONRO Rink 4 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30S GALWAY - F CALDERWOOD Rink 2 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30D HANNA - T WHITE Rink 3 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30K BROWN - F SIMPSON Rink 6 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30T ROBERTS - B McCONKEY Rink 1 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
11.30D SIMPSON - R McLAUGHLIN Rink 2 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30M REYNOLDS - B CARSON Rink 3 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30W STEVENSON - O ALLEN Rink 4 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30A BRIGGS - G BALLENTINE Rink 1 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J SHAW - T WATSON Rink 6 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30V SHAW - S HEGAN Rink 8 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30W STARR - H DOUGLAS Rink 10 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30D CLARKE - V LOUGHINS Rink 11 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30G TAYLOR - M MARTIN Rink 7 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
19.15BYE (MF) - G McGLEAVE Rink 7 MENS TUESDAY EVENING "A" LEAGUE 7.15pm M
19.15J McGETTRICK - M MERRITT Rink 6 MENS TUESDAY EVENING "A" LEAGUE 7.15pm M
19.15S HEGAN - P McVEIGH Rink 3 MENS TUESDAY EVENING "A" LEAGUE 7.15pm M
19.15B BROWNE - K ARMSTRONG Rink 4 MENS TUESDAY EVENING "A" LEAGUE 7.15pm M
19.15M VICARY - D HAMILTON Rink 1 MENS TUESDAY EVENING "A" LEAGUE 7.15pm M
19.15C CAMPBELL - BYE Rink 2 MENS TUESDAY EVENING "A" LEAGUE 7.15pm M
19.15I McINTYRE - I O'RORKE Rink 9 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
19.15JH CAMPBELL - N EDMONDSON Rink 10 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
19.15M HEDLEY - J HENDERSON Rink 13 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
19.15J DUFFIN - B BELL Rink 12 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
19.15M SIMPSON - L TRAINOR Rink 11 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
19.15E THOMPSON - A O'ROURKE Rink 5 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
19.15P McBRINN - B HUNTER Rink 8 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
11 October 17
09.30A LOGAN - J FORSYTHE Rink 7 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30D NELSON - A ROBINSON Rink 5 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30I McKAY - B HOWARD Rink 4 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30B CHEYNE - J JEFFREY Rink 2 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30BYE - D BROWN Rink 6 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
11.30P SMYTH - A MCKITTRICK Rink 12 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30A BAILIE - R WALKER Rink 11 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30W RUSSELL - G FULTON Rink 6 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30B ARMSTRONG - F SIMPSON Rink 7 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30P REA - T GRAY Rink 9 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30M PRESTON - J MISKIMMIN Rink 3 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30A ALCORN - M HALLIDAY Rink 10 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30A REID - E GORDON Rink 1 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J MURDOCH - T BROWN Rink 2 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30A O'ROURKE - W CLINGHAN Rink 5 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30D CLARKE - I MINNIS Rink 4 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J CHALMERS - P CROFT Rink 8 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
19.15J GALLAGHER - M LIVINGS Rink 3 MENS WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15J TROLAN - W THOMPSON Rink 7 MENS WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15W MORAN - R McKEAVENEY Rink 2 MENS WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15K ARMSTRONG - B CARROLL Rink 6 MENS WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15D PORTER - D HAMILTON Rink 1 MENS WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15R SIMPSON - S ELLIMAN Rink 4 MENS WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15P HUNNIFORD - J MARSHALL Rink 5 MENS WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15M REYNOLDS - S BAILIE Rink 8 LADIES WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15L BRUCE - H JOHNSON Rink 13 LADIES WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15S McAULEY - M SWANN Rink 12 LADIES WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15C WALLS - S JESS Rink 10 LADIES WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15J BELL - L WATTERS Rink 9 LADIES WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
12 October 17
09.30S GALWAY - H CROOKSHANKS Rink 5 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30K BROWN - T NORTON Rink 6 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30D HANNA - JR TOTTEN Rink 7 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30A ENTWISTLE - R KING Rink 1 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30BYE - B ARMSTRONG Rink 8 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30B BURROWS - T WHITE Rink 2 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30D McCLURE - T ROBERTS Rink 3 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30B HANNA - H JOHNSTON Rink 4 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
11.30P TELFORD - I KANE Rink 1 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30I McCOY - D EVANS Rink 11 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30R MAIRS - J BELL Rink 8 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30S SMYTH - J LYNESS Rink 10 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30B DEAN - T MERCER Rink 6 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J SHAW - A SHAW Rink 7 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30I ANDERSON - W STEVENSON Rink 5 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30M McGUILE - J L BOYD Rink 12 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30M McLEAN - R McBRIDE Rink 4 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30A O'ROURKE - L EWING Rink 3 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30G BURN - BYE Rink 2 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
19.15J HINDS - BYE Rink 5 MEN'S THURSDAY EVENING LEAGUE 7.15pm THU
19.15B CARSON - J FRAZER Rink 6 MEN'S THURSDAY EVENING LEAGUE 7.15pm THU
19.15T GILL - J H CAMPBELL Rink 7 MEN'S THURSDAY EVENING LEAGUE 7.15pm THU
19.15D McCLUSKEY - G McKEE Rink 2 MEN'S THURSDAY EVENING LEAGUE 7.15pm THU
19.15B DORMAN - D LIVINGSTONE Rink 1 MEN'S THURSDAY EVENING LEAGUE 7.15pm THU
19.15J HENDERSON - J McGETTRICK Rink 11 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
19.15D MILLS - S BAILIE Rink 10 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
19.15F GALLAGHER - J COMPSTON Rink 3 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
19.15D MOORE - I MINNIS Rink 4 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
19.15M MORGAN - G MALLON Rink 12 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
19.15T ROSS - L BRUCE Rink 13 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
19.15O ALLEN - W STEVENSON Rink 9 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
19.15B CARROLL - R McBRIDE Rink 8 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
13 October 17
09.30G FULTON - R CLOKE Rink 2 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30W G SCOTT - B DONNELLY Rink 6 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30B McCONKEY - F SUTTON Rink 1 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30J YOUNG - T THOMPSON Rink 3 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30H FORRESTER - D McCLUSKEY Rink 7 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
11.30J SHAW - A BRIGGS Rink 2 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30W GILLESPIE - A BROWN Rink 3 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30G KEATINGS - E CAMERON Rink 7 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30G BALLENTINE - T BROWN Rink 6 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30D RANKIN - B ORR Rink 4 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30M FAY - I KANE Rink 8 FRIDAY MORNING PAIRS LEAGUE 11.30am
11.30A REID - R McBRIDE Rink 5 FRIDAY MORNING PAIRS LEAGUE 11.30am
11.30P WATTERS - J CHALMERS Rink 12 FRIDAY MORNING PAIRS LEAGUE 11.30am
11.30J STEWART - M SIMPSON Rink 13 FRIDAY MORNING PAIRS LEAGUE 11.30am
11.30M MARTIN - M MORGAN Rink 1 FRIDAY MORNING PAIRS LEAGUE 11.30am
11.30W WATSON - M STONE Rink 10 FRIDAY MORNING PAIRS LEAGUE 11.30am
11.30J McGETTRICK - M McKEOWN Rink 11 FRIDAY MORNING PAIRS LEAGUE 11.30am
11.30I McINTYRE - M REYNOLDS Rink 9 FRIDAY MORNING PAIRS LEAGUE 11.30am
19.15J TROLAN - M STEVENSON Rink 13 FRIDAY EVENING PAIRS LEAGUE 7.15pm
19.15B BIRD - G McGLEAVE Rink 11 FRIDAY EVENING PAIRS LEAGUE 7.15pm
19.15G McWILLIAMS - S TRAINOR Rink 8 FRIDAY EVENING PAIRS LEAGUE 7.15pm
19.15S BARRETT - J MARTIN Rink 9 FRIDAY EVENING PAIRS LEAGUE 7.15pm
19.15K MORELAND - C DOYLE Rink 10 FRIDAY EVENING PAIRS LEAGUE 7.15pm
19.15S IRWIN - P HORNER Rink 12 FRIDAY EVENING PAIRS LEAGUE 7.15pm
15 October 17
16.00A ROBINSON - BYE Rink 2 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00A GRAHAM - W STEVENSON Rink 9 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00D BELL - M MERRITT Rink 7 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00M VICARY - J STEWART Rink 5 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00S McDONALD - P THOMPSON Rink 8 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00B BIRD - R DUNBAR Rink 6 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00P FISHER - S JESS Rink 1 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00C CRAIG - L LOUGHLAND Rink 10 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00R MORELAND - R BLAIR Rink 3 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00J HEDLEY - C GAW Rink 4 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16 October 17
09.30D BOUCHER - T THOMPSON Rink 1 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30BYE - K CAMPBELL Rink 4 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30J COMPSTON - M McAFEE Rink 5 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30B SHERIDAN - C DOYLE Rink 6 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30J FAWCUS - H JOHNSTON Rink 2 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30N EDMONDSON - E CAVES Rink 7 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
11.30V BROWN - P GRAHAME Rink 9 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J MAGEE - C MAGILL Rink 10 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30P TELFORD - B ORR Rink 8 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J JEFFREY - M DUNLOP Rink 6 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30D EVANS - BYE Rink 2 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30P LAVERY - J GRAHAM Rink 4 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30R McBRIDE - R McKITTERICK Rink 3 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30C CORRY - J GALLAGHER Rink 12 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J MISKIMMIN - J LYNESS Rink 5 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30G TAYLOR - D RANKIN Rink 1 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30T ROBERTS - C PRESHAW Rink 7 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J GOURLEY - D CLARKE Rink 11 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
14.00B ARMSTRONG - M DEVINE Rink 13 LADIES MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00J BELL - W RUSSELL Rink 9 LADIES MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00M PRESTON - E GORDON Rink 12 LADIES MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00I MINNIS - G MORROW Rink 8 LADIES MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00M McAFEE - J TROLAN Rink 7 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00B HOWARD - H McFARLAND Rink 3 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00K HANNA - P McBRINN Rink 6 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00B STEVENSON - A O'ROURKE Rink 5 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00E MAIRS - J L BOYD Rink 4 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00A GRAY - R MAIRS Rink 2 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00A ROBINSON - P GRAHAME Rink 1 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
19.15D HAMILTON - I McCOY Rink 5 MENS MONDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15M BROWN - S HEGAN Rink 6 MENS MONDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15G BLAKLEY - J FRAZER Rink 2 MENS MONDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15A ROBINSON - D MILLS Rink 4 MENS MONDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15G McCLOUGHLIN - J HINDS Rink 7 MENS MONDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15A ROBERTS - M MERRITT Rink 3 MENS MONDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
17 October 17
09.30T WHITE - B McCONKEY Rink 3 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30T MONRO - D McCLURE Rink 2 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30S GALWAY - D HANNA Rink 5 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30F SIMPSON - T ROBERTS Rink 1 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30BYE - K GORMAN Rink 4 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30F CALDERWOOD - K BROWN Rink 7 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
11.30M MARTIN - B CARSON Rink 9 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30S HEGAN - D CLARKE Rink 6 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30G BALLENTINE - W STEVENSON Rink 8 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30W STARR - V LOUGHINS Rink 3 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30H DOUGLAS - G TAYLOR Rink 2 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30A BRIGGS - J SHAW Rink 5 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30O ALLEN - M REYNOLDS Rink 11 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30D SIMPSON - T WATSON Rink 10 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30V SHAW - R McLAUGHLIN Rink 1 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
19.15K ARMSTRONG - M VICARY Rink 13 MENS TUESDAY EVENING "A" LEAGUE 7.15pm M
19.15G McGLEAVE - M MERRITT Rink 8 MENS TUESDAY EVENING "A" LEAGUE 7.15pm M
19.15BYE - S HEGAN Rink 12 MENS TUESDAY EVENING "A" LEAGUE 7.15pm M
19.15B BROWNE - BYE (MF) Rink 11 MENS TUESDAY EVENING "A" LEAGUE 7.15pm M
19.15P McVEIGH - C CAMPBELL Rink 10 MENS TUESDAY EVENING "A" LEAGUE 7.15pm M
19.15D HAMILTON - J McGETTRICK Rink 9 MENS TUESDAY EVENING "A" LEAGUE 7.15pm M
19.15A O'ROURKE - I McINTYRE Rink 3 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
19.15M HEDLEY - E THOMPSON Rink 2 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
19.15N EDMONDSON - J DUFFIN Rink 1 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
19.15B HUNTER - M SIMPSON Rink 6 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
19.15I O'RORKE - J HENDERSON Rink 7 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
19.15L TRAINOR - JH CAMPBELL Rink 5 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
19.15P McBRINN - B BELL Rink 4 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
18 October 17
09.30A ROBINSON - A LOGAN Rink 3 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30D NELSON - B CHEYNE Rink 1 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30D BROWN - I McKAY Rink 5 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30J FORSYTHE - B HOWARD Rink 6 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30BYE - J JEFFREY Rink 7 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
11.30T GRAY - E GORDON Rink 10 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30D CLARKE - A REID Rink 11 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J CHALMERS - R WALKER Rink 12 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30P REA - A ALCORN Rink 1 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J MURDOCH - G FULTON Rink 7 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30F SIMPSON - A MCKITTRICK Rink 6 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30P CROFT - J MISKIMMIN Rink 5 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30A O'ROURKE - P SMYTH Rink 4 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30M HALLIDAY - T BROWN Rink 13 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30A BAILIE - B ARMSTRONG Rink 3 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30W CLINGHAN - W RUSSELL Rink 2 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30I MINNIS - M PRESTON Rink 8 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
19.15K ARMSTRONG - J GALLAGHER Rink 9 MENS WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15J MARSHALL - W MORAN Rink 10 MENS WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15M LIVINGS - D PORTER Rink 11 MENS WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15P HUNNIFORD - S ELLIMAN Rink 12 MENS WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15W THOMPSON - R SIMPSON Rink 13 MENS WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15R McKEAVENEY - J TROLAN Rink 4 MENS WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15D HAMILTON - B CARROLL Rink 8 MENS WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15C WALLS - L WATTERS Rink 7 LADIES WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15S JESS - M REYNOLDS Rink 6 LADIES WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15H JOHNSON - S McAULEY Rink 2 LADIES WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15L BRUCE - J BELL Rink 3 LADIES WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15M SWANN - S BAILIE Rink 5 LADIES WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19 October 17
09.30A ENTWISTLE - BYE Rink 8 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30R KING - B BURROWS Rink 1 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30T ROBERTS - H JOHNSTON Rink 7 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30H CROOKSHANKS - K BROWN Rink 3 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30JR TOTTEN - T WHITE Rink 4 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30T NORTON - D HANNA Rink 5 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30B ARMSTRONG - D McCLURE Rink 6 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30S GALWAY - B HANNA Rink 2 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
11.30W STEVENSON - S SMYTH Rink 3 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30I KANE - A O'ROURKE Rink 4 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J L BOYD - J SHAW Rink 6 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30R McBRIDE - I ANDERSON Rink 8 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30BYE - L EWING Rink 10 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30D EVANS - T MERCER Rink 12 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30R MAIRS - P TELFORD Rink 5 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30B DEAN - M McGUILE Rink 11 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30G BURN - A SHAW Rink 13 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J LYNESS - J BELL Rink 2 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30M McLEAN - I McCOY Rink 1 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
19.15B CARSON - T GILL Rink 10 MEN'S THURSDAY EVENING LEAGUE 7.15pm THU
19.15B DORMAN - J H CAMPBELL Rink 9 MEN'S THURSDAY EVENING LEAGUE 7.15pm THU
19.15J FRAZER - J HINDS Rink 8 MEN'S THURSDAY EVENING LEAGUE 7.15pm THU
19.15BYE - G McKEE Rink 12 MEN'S THURSDAY EVENING LEAGUE 7.15pm THU
19.15D LIVINGSTONE - D McCLUSKEY Rink 13 MEN'S THURSDAY EVENING LEAGUE 7.15pm THU
19.15I MINNIS - D MILLS Rink 11 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
19.15O ALLEN - M MORGAN Rink 7 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
19.15R McBRIDE - G MALLON Rink 6 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
19.15W STEVENSON - D MOORE Rink 4 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
19.15J McGETTRICK - B CARROLL Rink 2 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
19.15J COMPSTON - T ROSS Rink 1 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
19.15F GALLAGHER - J HENDERSON Rink 3 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
19.15S BAILIE - L BRUCE Rink 5 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
20 October 17
09.30D McCLUSKEY - R CLOKE Rink 5 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30J YOUNG - B DONNELLY Rink 7 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30F SUTTON - H FORRESTER Rink 4 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30B McCONKEY - W G SCOTT Rink 2 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30T THOMPSON - G FULTON Rink 1 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
11.30D RANKIN - G KEATINGS Rink 12 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30T BROWN - R G JOHNSTON Rink 13 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30B ORR - W GILLESPIE Rink 11 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30A BROWN - J SHAW Rink 8 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30E CAMERON - A BRIGGS Rink 10 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30I KANE - M MORGAN Rink 5 FRIDAY MORNING PAIRS LEAGUE 11.30am
11.30R McBRIDE - M MARTIN Rink 2 FRIDAY MORNING PAIRS LEAGUE 11.30am
11.30I McINTYRE - J STEWART Rink 3 FRIDAY MORNING PAIRS LEAGUE 11.30am
11.30M REYNOLDS - J McGETTRICK Rink 1 FRIDAY MORNING PAIRS LEAGUE 11.30am
11.30M McKEOWN - M FAY Rink 9 FRIDAY MORNING PAIRS LEAGUE 11.30am
11.30J CHALMERS - W WATSON Rink 4 FRIDAY MORNING PAIRS LEAGUE 11.30am
11.30A REID - P WATTERS Rink 7 FRIDAY MORNING PAIRS LEAGUE 11.30am
11.30M STONE - M SIMPSON Rink 6 FRIDAY MORNING PAIRS LEAGUE 11.30am
19.15K MORELAND - B BIRD Rink 7 FRIDAY EVENING PAIRS LEAGUE 7.15pm
19.15C DOYLE - G McWILLIAMS Rink 5 FRIDAY EVENING PAIRS LEAGUE 7.15pm
19.15G McGLEAVE - M STEVENSON Rink 1 FRIDAY EVENING PAIRS LEAGUE 7.15pm
19.15P HORNER - S BARRETT Rink 4 FRIDAY EVENING PAIRS LEAGUE 7.15pm
19.15J MARTIN - S IRWIN Rink 3 FRIDAY EVENING PAIRS LEAGUE 7.15pm
19.15S TRAINOR - J TROLAN Rink 2 FRIDAY EVENING PAIRS LEAGUE 7.15pm
22 October 17
16.00S JESS - A ROBINSON Rink 9 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00C CRAIG - R BLAIR Rink 11 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00R DUNBAR - J HEDLEY Rink 5 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00J STEWART - S McDONALD Rink 7 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00W STEVENSON - C GAW Rink 3 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00P FISHER - L LOUGHLAND Rink 6 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00M MERRITT - M VICARY Rink 8 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00R MORELAND - B BIRD Rink 2 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00A GRAHAM - D BELL Rink 1 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00P THOMPSON - BYE Rink 4 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
23 October 17
09.30E CAVES - T THOMPSON Rink 4 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30B SHERIDAN - BYE Rink 5 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30H JOHNSTON - J COMPSTON Rink 7 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30M McAFEE - N EDMONDSON Rink 1 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30K CAMPBELL - C DOYLE Rink 2 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30J FAWCUS - D BOUCHER Rink 3 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
11.30M DUNLOP - C CORRY Rink 8 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30BYE - J LYNESS Rink 9 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J GOURLEY - R McBRIDE Rink 12 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30P GRAHAME - P TELFORD Rink 6 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J MAGEE - J GALLAGHER Rink 7 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30C PRESHAW - D CLARKE Rink 13 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J JEFFREY - C MAGILL Rink 1 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30P LAVERY - B ORR Rink 2 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30D RANKIN - V BROWN Rink 10 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30D EVANS - J MISKIMMIN Rink 3 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30R McKITTERICK - T ROBERTS Rink 4 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J GRAHAM - G TAYLOR Rink 5 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
14.00E GORDON - B ARMSTRONG Rink 2 LADIES MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00M DEVINE - W RUSSELL Rink 5 LADIES MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00G MORROW - J BELL Rink 6 LADIES MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00I MINNIS - M PRESTON Rink 7 LADIES MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00H McFARLAND - J TROLAN Rink 8 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00P GRAHAME - P McBRINN Rink 12 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00A ROBINSON - A GRAY Rink 11 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00E MAIRS - M McAFEE Rink 9 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00J L BOYD - K HANNA Rink 4 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00B STEVENSON - B HOWARD Rink 10 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00R MAIRS - A O'ROURKE Rink 13 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
19.15J HINDS - M BROWN Rink 6 MENS MONDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15G McCLOUGHLIN - A ROBINSON Rink 4 MENS MONDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15J FRAZER - M MERRITT Rink 2 MENS MONDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15S HEGAN - D HAMILTON Rink 3 MENS MONDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15A ROBERTS - G BLAKLEY Rink 1 MENS MONDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15I McCOY - D MILLS Rink 5 MENS MONDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
24 October 17
09.30F CALDERWOOD - BYE Rink 3 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30D McCLURE - T WHITE Rink 4 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30B McCONKEY - D HANNA Rink 7 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30T ROBERTS - T MONRO Rink 6 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30F SIMPSON - S GALWAY Rink 1 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30K GORMAN - K BROWN Rink 5 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
11.30G TAYLOR - D CLARKE Rink 8 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30W STEVENSON - A BRIGGS Rink 10 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30S HEGAN - G BALLENTINE Rink 11 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30V LOUGHINS - D SIMPSON Rink 1 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30B CARSON - V SHAW Rink 2 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30O ALLEN - M MARTIN Rink 3 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30R McLAUGHLIN - H DOUGLAS Rink 4 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J SHAW - W STARR Rink 9 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30T WATSON - M REYNOLDS Rink 12 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
19.15J McGETTRICK - P McVEIGH Rink 7 MENS TUESDAY EVENING "A" LEAGUE 7.15pm M
19.15K ARMSTRONG - BYE Rink 3 MENS TUESDAY EVENING "A" LEAGUE 7.15pm M
19.15M MERRITT - BYE (MF) Rink 6 MENS TUESDAY EVENING "A" LEAGUE 7.15pm M
19.15D HAMILTON - B BROWNE Rink 4 MENS TUESDAY EVENING "A" LEAGUE 7.15pm M
19.15S HEGAN - M VICARY Rink 1 MENS TUESDAY EVENING "A" LEAGUE 7.15pm M
19.15C CAMPBELL - G McGLEAVE Rink 5 MENS TUESDAY EVENING "A" LEAGUE 7.15pm M
19.15E THOMPSON - J DUFFIN Rink 13 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
19.15N EDMONDSON - P McBRINN Rink 2 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
19.15B BELL - JH CAMPBELL Rink 8 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
19.15I O'RORKE - L TRAINOR Rink 9 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
19.15A O'ROURKE - M HEDLEY Rink 10 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
19.15J HENDERSON - B HUNTER Rink 11 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
19.15I McINTYRE - M SIMPSON Rink 12 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
25 October 17
09.30I McKAY - BYE Rink 3 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30B HOWARD - A LOGAN Rink 4 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30B CHEYNE - A ROBINSON Rink 1 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30J FORSYTHE - D BROWN Rink 7 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30J JEFFREY - D NELSON Rink 6 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
11.30R WALKER - I MINNIS Rink 3 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30P CROFT - W RUSSELL Rink 4 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30M PRESTON - A MCKITTRICK Rink 5 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30W CLINGHAN - P SMYTH Rink 8 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30A REID - M HALLIDAY Rink 7 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J MISKIMMIN - A O'ROURKE Rink 9 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J MURDOCH - A BAILIE Rink 10 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30T BROWN - P REA Rink 11 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30G FULTON - B ARMSTRONG Rink 13 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30E GORDON - D CLARKE Rink 2 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30F SIMPSON - J CHALMERS Rink 1 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30T GRAY - A ALCORN Rink 6 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
19.15D PORTER - W MORAN Rink 2 MENS WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15S ELLIMAN - J TROLAN Rink 1 MENS WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15B CARROLL - J MARSHALL Rink 4 MENS WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15J GALLAGHER - R SIMPSON Rink 6 MENS WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15D HAMILTON - R McKEAVENEY Rink 5 MENS WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15M LIVINGS - K ARMSTRONG Rink 7 MENS WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15W THOMPSON - P HUNNIFORD Rink 3 MENS WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15M REYNOLDS - C WALLS Rink 9 LADIES WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15S BAILIE - S McAULEY Rink 8 LADIES WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15J BELL - H JOHNSON Rink 11 LADIES WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15M SWANN - S JESS Rink 13 LADIES WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15L WATTERS - L BRUCE Rink 12 LADIES WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
26 October 17
09.30B BURROWS - B ARMSTRONG Rink 4 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30R KING - S GALWAY Rink 6 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30T WHITE - A ENTWISTLE Rink 5 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30K BROWN - T ROBERTS Rink 7 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30D HANNA - H CROOKSHANKS Rink 3 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30H JOHNSTON - JR TOTTEN Rink 2 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30B HANNA - D McCLURE Rink 1 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30BYE - T NORTON Rink 8 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
11.30S SMYTH - A O'ROURKE Rink 5 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30M McGUILE - R MAIRS Rink 2 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30D EVANS - J LYNESS Rink 1 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J BELL - J SHAW Rink 3 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30A SHAW - P TELFORD Rink 6 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30B DEAN - I McCOY Rink 4 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30I ANDERSON - BYE Rink 11 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30I KANE - R McBRIDE Rink 10 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J L BOYD - W STEVENSON Rink 9 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30T MERCER - M McLEAN Rink 7 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30G BURN - L EWING Rink 8 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
19.15J H CAMPBELL - B CARSON Rink 7 MEN'S THURSDAY EVENING LEAGUE 7.15pm THU
19.15D McCLUSKEY - B DORMAN Rink 4 MEN'S THURSDAY EVENING LEAGUE 7.15pm THU
19.15BYE - D LIVINGSTONE Rink 5 MEN'S THURSDAY EVENING LEAGUE 7.15pm THU
19.15G McKEE - J HINDS Rink 6 MEN'S THURSDAY EVENING LEAGUE 7.15pm THU
19.15T GILL - J FRAZER Rink 3 MEN'S THURSDAY EVENING LEAGUE 7.15pm THU
19.15D MILLS - W STEVENSON Rink 13 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
19.15D MOORE - R McBRIDE Rink 12 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
19.15M MORGAN - B CARROLL Rink 1 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
19.15T ROSS - J McGETTRICK Rink 2 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
19.15J HENDERSON - I MINNIS Rink 8 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
19.15L BRUCE - F GALLAGHER Rink 11 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
19.15J COMPSTON - O ALLEN Rink 10 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
19.15G MALLON - S BAILIE Rink 9 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
27 October 17
09.30B DONNELLY - B McCONKEY Rink 5 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30R CLOKE - H FORRESTER Rink 1 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30G FULTON - J YOUNG Rink 6 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30W G SCOTT - F SUTTON Rink 7 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30D McCLUSKEY - T THOMPSON Rink 2 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
11.30J SHAW - T BROWN Rink 2 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30G BALLENTINE - W GILLESPIE Rink 3 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30A BRIGGS - G KEATINGS Rink 1 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30R G JOHNSTON - E CAMERON Rink 6 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30A BROWN - D RANKIN Rink 5 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30M SIMPSON - I KANE Rink 7 FRIDAY MORNING PAIRS LEAGUE 11.30am
11.30J STEWART - W WATSON Rink 12 FRIDAY MORNING PAIRS LEAGUE 11.30am
11.30R McBRIDE - I McINTYRE Rink 11 FRIDAY MORNING PAIRS LEAGUE 11.30am
11.30M MARTIN - J CHALMERS Rink 8 FRIDAY MORNING PAIRS LEAGUE 11.30am
11.30P WATTERS - M McKEOWN Rink 9 FRIDAY MORNING PAIRS LEAGUE 11.30am
11.30M FAY - M REYNOLDS Rink 10 FRIDAY MORNING PAIRS LEAGUE 11.30am
11.30J McGETTRICK - M STONE Rink 13 FRIDAY MORNING PAIRS LEAGUE 11.30am
11.30M MORGAN - A REID Rink 4 FRIDAY MORNING PAIRS LEAGUE 11.30am
19.15S IRWIN - G McGLEAVE Rink 13 FRIDAY EVENING PAIRS LEAGUE 7.15pm
19.15M STEVENSON - B BIRD Rink 9 FRIDAY EVENING PAIRS LEAGUE 7.15pm
19.15S BARRETT - G McWILLIAMS Rink 10 FRIDAY EVENING PAIRS LEAGUE 7.15pm
19.15C DOYLE - P HORNER Rink 11 FRIDAY EVENING PAIRS LEAGUE 7.15pm
19.15S TRAINOR - K MORELAND Rink 12 FRIDAY EVENING PAIRS LEAGUE 7.15pm
19.15J TROLAN - J MARTIN Rink 8 FRIDAY EVENING PAIRS LEAGUE 7.15pm
29 October 17
16.00L LOUGHLAND - S JESS Rink 11 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00A ROBINSON - D BELL Rink 8 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00C GAW - B BIRD Rink 7 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00S McDONALD - M VICARY Rink 2 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00R BLAIR - W STEVENSON Rink 5 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00A GRAHAM - P THOMPSON Rink 6 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00J HEDLEY - C CRAIG Rink 1 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00R DUNBAR - R MORELAND Rink 4 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00M MERRITT - J STEWART Rink 9 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00BYE - P FISHER Rink 3 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
30 October 17
09.30C DOYLE - E CAVES Rink 5 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30D BOUCHER - M McAFEE Rink 2 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30BYE - H JOHNSTON Rink 7 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30J COMPSTON - J FAWCUS Rink 6 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30T THOMPSON - K CAMPBELL Rink 3 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30N EDMONDSON - B SHERIDAN Rink 4 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
11.30C MAGILL - J GRAHAM Rink 2 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30V BROWN - BYE Rink 1 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30P GRAHAME - J GOURLEY Rink 13 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30D RANKIN - D EVANS Rink 9 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30P TELFORD - J JEFFREY Rink 10 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30T ROBERTS - J MISKIMMIN Rink 11 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30C PRESHAW - G TAYLOR Rink 6 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30D CLARKE - P LAVERY Rink 7 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30R McBRIDE - J MAGEE Rink 8 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30M DUNLOP - R McKITTERICK Rink 5 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J GALLAGHER - B ORR Rink 4 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J LYNESS - C CORRY Rink 3 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
14.00M DEVINE - I MINNIS Rink 11 LADIES MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00M PRESTON - J BELL Rink 8 LADIES MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00G MORROW - B ARMSTRONG Rink 12 LADIES MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00W RUSSELL - E GORDON Rink 13 LADIES MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00M McAFEE - P GRAHAME Rink 6 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00J TROLAN - P McBRINN Rink 3 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00H McFARLAND - B STEVENSON Rink 2 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00J L BOYD - A ROBINSON Rink 4 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00B HOWARD - E MAIRS Rink 1 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00R MAIRS - K HANNA Rink 5 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00A O'ROURKE - A GRAY Rink 7 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
19.15G BLAKLEY - J HINDS Rink 1 MENS MONDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15D MILLS - J FRAZER Rink 7 MENS MONDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15A ROBINSON - S HEGAN Rink 3 MENS MONDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15M MERRITT - I McCOY Rink 6 MENS MONDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15M BROWN - G McCLOUGHLIN Rink 5 MENS MONDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15D HAMILTON - A ROBERTS Rink 4 MENS MONDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
31 October 17
09.30S GALWAY - D McCLURE Rink 7 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30D HANNA - K GORMAN Rink 2 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30BYE - T ROBERTS Rink 5 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30K BROWN - B McCONKEY Rink 4 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30T MONRO - F SIMPSON Rink 3 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30T WHITE - F CALDERWOOD Rink 1 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
11.30G BALLENTINE - H DOUGLAS Rink 13 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30W STARR - D SIMPSON Rink 11 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30R McLAUGHLIN - O ALLEN Rink 12 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30T WATSON - B CARSON Rink 8 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30M MARTIN - V LOUGHINS Rink 10 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30A BRIGGS - V SHAW Rink 7 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J SHAW - W STEVENSON Rink 1 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30S HEGAN - G TAYLOR Rink 4 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30M REYNOLDS - D CLARKE Rink 5 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
19.15P McVEIGH - D HAMILTON Rink 12 MENS TUESDAY EVENING "A" LEAGUE 7.15pm M
19.15B BROWNE - C CAMPBELL Rink 10 MENS TUESDAY EVENING "A" LEAGUE 7.15pm M
19.15BYE - J McGETTRICK Rink 11 MENS TUESDAY EVENING "A" LEAGUE 7.15pm M
19.15M VICARY - M MERRITT Rink 13 MENS TUESDAY EVENING "A" LEAGUE 7.15pm M
19.15G McGLEAVE - K ARMSTRONG Rink 8 MENS TUESDAY EVENING "A" LEAGUE 7.15pm M
19.15BYE (MF) - S HEGAN Rink 9 MENS TUESDAY EVENING "A" LEAGUE 7.15pm M
19.15L TRAINOR - I McINTYRE Rink 1 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
19.15J DUFFIN - M HEDLEY Rink 6 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
19.15P McBRINN - I O'RORKE Rink 3 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
19.15B BELL - N EDMONDSON Rink 2 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
19.15E THOMPSON - B HUNTER Rink 7 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
19.15JH CAMPBELL - M SIMPSON Rink 4 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
19.15J HENDERSON - A O'ROURKE Rink 5 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
1 November 17
09.30B HOWARD - B CHEYNE Rink 2 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30D NELSON - BYE Rink 1 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30A ROBINSON - D BROWN Rink 6 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30I McKAY - J FORSYTHE Rink 4 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30A LOGAN - J JEFFREY Rink 3 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
11.30P REA - P CROFT Rink 12 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J MISKIMMIN - R WALKER Rink 4 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30T BROWN - F SIMPSON Rink 5 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30M PRESTON - D CLARKE Rink 6 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30I MINNIS - A BAILIE Rink 7 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30M HALLIDAY - G FULTON Rink 2 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30B ARMSTRONG - A O'ROURKE Rink 8 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30W RUSSELL - E GORDON Rink 9 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J CHALMERS - W CLINGHAN Rink 3 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30P SMYTH - A ALCORN Rink 11 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30A MCKITTRICK - T GRAY Rink 1 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30A REID - J MURDOCH Rink 13 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
19.15J TROLAN - W MORAN Rink 5 MENS WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15R McKEAVENEY - D PORTER Rink 13 MENS WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15P HUNNIFORD - D HAMILTON Rink 11 MENS WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15S ELLIMAN - W THOMPSON Rink 12 MENS WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15B CARROLL - M LIVINGS Rink 9 MENS WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15R SIMPSON - K ARMSTRONG Rink 10 MENS WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15J GALLAGHER - J MARSHALL Rink 8 MENS WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15M REYNOLDS - M SWANN Rink 7 LADIES WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15L BRUCE - C WALLS Rink 1 LADIES WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15H JOHNSON - S JESS Rink 6 LADIES WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15S McAULEY - L WATTERS Rink 2 LADIES WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15S BAILIE - J BELL Rink 3 LADIES WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
2 November 17
09.30K BROWN - S GALWAY Rink 3 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30T ROBERTS - B HANNA Rink 4 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30D McCLURE - T NORTON Rink 5 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30T WHITE - B ARMSTRONG Rink 7 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30B BURROWS - A ENTWISTLE Rink 6 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30D HANNA - R KING Rink 2 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30H CROOKSHANKS - JR TOTTEN Rink 1 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30H JOHNSTON - BYE Rink 8 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
11.30J LYNESS - BYE Rink 7 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J BELL - S SMYTH Rink 6 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J L BOYD - G BURN Rink 3 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30L EWING - M McGUILE Rink 4 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30A O'ROURKE - I McCOY Rink 8 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30D EVANS - J SHAW Rink 13 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30I KANE - B DEAN Rink 9 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30W STEVENSON - R McBRIDE Rink 11 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30P TELFORD - T MERCER Rink 10 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30M McLEAN - I ANDERSON Rink 2 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30R MAIRS - A SHAW Rink 1 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
19.15B CARSON - B DORMAN Rink 8 MEN'S THURSDAY EVENING LEAGUE 7.15pm THU
19.15G McKEE - T GILL Rink 10 MEN'S THURSDAY EVENING LEAGUE 7.15pm THU
19.15J HINDS - J H CAMPBELL Rink 11 MEN'S THURSDAY EVENING LEAGUE 7.15pm THU
19.15D McCLUSKEY - BYE Rink 12 MEN'S THURSDAY EVENING LEAGUE 7.15pm THU
19.15J FRAZER - D LIVINGSTONE Rink 13 MEN'S THURSDAY EVENING LEAGUE 7.15pm THU
19.15D MOORE - O ALLEN Rink 1 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
19.15B CARROLL - I MINNIS Rink 6 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
19.15T ROSS - F GALLAGHER Rink 5 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
19.15W STEVENSON - S BAILIE Rink 9 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
19.15D MILLS - J COMPSTON Rink 2 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
19.15G MALLON - J HENDERSON Rink 3 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
19.15R McBRIDE - M MORGAN Rink 4 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
19.15L BRUCE - J McGETTRICK Rink 7 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
3 November 17
09.30G FULTON - D McCLUSKEY Rink 3 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30B McCONKEY - J YOUNG Rink 7 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30R CLOKE - W G SCOTT Rink 4 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30F SUTTON - T THOMPSON Rink 6 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30H FORRESTER - B DONNELLY Rink 2 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
11.30T BROWN - A BROWN Rink 9 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30E CAMERON - B ORR Rink 8 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30D RANKIN - R G JOHNSTON Rink 10 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30W GILLESPIE - A BRIGGS Rink 13 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30G KEATINGS - G BALLENTINE Rink 11 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30M FAY - R McBRIDE Rink 1 FRIDAY MORNING PAIRS LEAGUE 11.30am
11.30M STONE - J STEWART Rink 7 FRIDAY MORNING PAIRS LEAGUE 11.30am
11.30M MARTIN - A REID Rink 6 FRIDAY MORNING PAIRS LEAGUE 11.30am
11.30M REYNOLDS - I KANE Rink 4 FRIDAY MORNING PAIRS LEAGUE 11.30am
11.30W WATSON - M McKEOWN Rink 12 FRIDAY MORNING PAIRS LEAGUE 11.30am
11.30M SIMPSON - P WATTERS Rink 3 FRIDAY MORNING PAIRS LEAGUE 11.30am
11.30M MORGAN - J CHALMERS Rink 2 FRIDAY MORNING PAIRS LEAGUE 11.30am
11.30J McGETTRICK - I McINTYRE Rink 5 FRIDAY MORNING PAIRS LEAGUE 11.30am
19.15P HORNER - J TROLAN Rink 3 FRIDAY EVENING PAIRS LEAGUE 7.15pm
19.15K MORELAND - S IRWIN Rink 1 FRIDAY EVENING PAIRS LEAGUE 7.15pm
19.15G McWILLIAMS - M STEVENSON Rink 4 FRIDAY EVENING PAIRS LEAGUE 7.15pm
19.15G McGLEAVE - C DOYLE Rink 5 FRIDAY EVENING PAIRS LEAGUE 7.15pm
19.15B BIRD - S BARRETT Rink 6 FRIDAY EVENING PAIRS LEAGUE 7.15pm
19.15J MARTIN - S TRAINOR Rink 7 FRIDAY EVENING PAIRS LEAGUE 7.15pm
5 November 17
16.00B BIRD - A GRAHAM Rink 12 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00L LOUGHLAND - A ROBINSON Rink 4 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00J STEWART - BYE Rink 11 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00S JESS - R BLAIR Rink 13 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00M VICARY - W STEVENSON Rink 9 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00D BELL - C GAW Rink 8 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00P THOMPSON - M MERRITT Rink 1 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00P FISHER - R DUNBAR Rink 2 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00J HEDLEY - S McDONALD Rink 3 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00C CRAIG - R MORELAND Rink 10 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
6 November 17
09.30M McAFEE - E CAVES Rink 3 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30K CAMPBELL - B SHERIDAN Rink 5 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30T THOMPSON - C DOYLE Rink 7 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30J COMPSTON - D BOUCHER Rink 4 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30J FAWCUS - BYE Rink 1 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30N EDMONDSON - H JOHNSTON Rink 2 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
11.30C MAGILL - J GALLAGHER Rink 9 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J MISKIMMIN - D RANKIN Rink 2 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30C CORRY - R McKITTERICK Rink 1 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30T ROBERTS - P LAVERY Rink 8 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J GRAHAM - P GRAHAME Rink 7 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30D EVANS - J JEFFREY Rink 6 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30G TAYLOR - J MAGEE Rink 13 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30R McBRIDE - M DUNLOP Rink 10 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30V BROWN - D CLARKE Rink 3 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30C PRESHAW - J LYNESS Rink 4 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30B ORR - J GOURLEY Rink 5 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30BYE - P TELFORD Rink 11 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
14.00J BELL - E GORDON Rink 1 LADIES MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00W RUSSELL - M PRESTON Rink 5 LADIES MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00B ARMSTRONG - I MINNIS Rink 6 LADIES MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00M DEVINE - G MORROW Rink 7 LADIES MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00K HANNA - P GRAHAME Rink 9 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00B STEVENSON - A GRAY Rink 8 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00J TROLAN - E MAIRS Rink 12 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00H McFARLAND - J L BOYD Rink 13 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00A O'ROURKE - A ROBINSON Rink 10 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00R MAIRS - M McAFEE Rink 11 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00P McBRINN - B HOWARD Rink 3 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
19.15J FRAZER - A ROBERTS Rink 7 MENS MONDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15M BROWN - A ROBINSON Rink 3 MENS MONDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15D HAMILTON - J HINDS Rink 4 MENS MONDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15G McCLOUGHLIN - G BLAKLEY Rink 6 MENS MONDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15D MILLS - M MERRITT Rink 2 MENS MONDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15S HEGAN - I McCOY Rink 1 MENS MONDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
7 November 17
09.30D HANNA - K BROWN Rink 6 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30K GORMAN - F CALDERWOOD Rink 3 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30T WHITE - T ROBERTS Rink 5 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30T MONRO - S GALWAY Rink 7 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30D McCLURE - B McCONKEY Rink 2 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30F SIMPSON - BYE Rink 1 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
11.30W STEVENSON - V SHAW Rink 13 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30G BALLENTINE - W STARR Rink 5 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30V LOUGHINS - O ALLEN Rink 2 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30R McLAUGHLIN - S HEGAN Rink 10 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30H DOUGLAS - M REYNOLDS Rink 8 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30D CLARKE - T WATSON Rink 7 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30A BRIGGS - M MARTIN Rink 12 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J SHAW - G TAYLOR Rink 11 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30D SIMPSON - B CARSON Rink 4 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
19.15G McGLEAVE - J McGETTRICK Rink 5 MENS TUESDAY EVENING "A" LEAGUE 7.15pm M
19.15P McVEIGH - B BROWNE Rink 6 MENS TUESDAY EVENING "A" LEAGUE 7.15pm M
19.15D HAMILTON - BYE Rink 7 MENS TUESDAY EVENING "A" LEAGUE 7.15pm M
19.15BYE (MF) - M VICARY Rink 3 MENS TUESDAY EVENING "A" LEAGUE 7.15pm M
19.15C CAMPBELL - M MERRITT Rink 1 MENS TUESDAY EVENING "A" LEAGUE 7.15pm M
19.15S HEGAN - K ARMSTRONG Rink 2 MENS TUESDAY EVENING "A" LEAGUE 7.15pm M
19.15B HUNTER - I McINTYRE Rink 4 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
19.15JH CAMPBELL - I O'RORKE Rink 13 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
19.15E THOMPSON - L TRAINOR Rink 9 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
19.15B BELL - J HENDERSON Rink 10 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
19.15N EDMONDSON - M HEDLEY Rink 12 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
19.15J DUFFIN - A O'ROURKE Rink 11 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
19.15M SIMPSON - P McBRINN Rink 8 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
8 November 17
09.30A LOGAN - D NELSON Rink 6 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30B CHEYNE - J FORSYTHE Rink 3 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30BYE - A ROBINSON Rink 2 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30J JEFFREY - I McKAY Rink 7 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30D BROWN - B HOWARD Rink 1 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
11.30A O'ROURKE - R WALKER Rink 3 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30I MINNIS - T GRAY Rink 13 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30M HALLIDAY - A MCKITTRICK Rink 4 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J CHALMERS - J MISKIMMIN Rink 10 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J MURDOCH - P CROFT Rink 6 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30G FULTON - P REA Rink 5 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30A BAILIE - A REID Rink 2 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30D CLARKE - W CLINGHAN Rink 1 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30E GORDON - T BROWN Rink 8 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30M PRESTON - B ARMSTRONG Rink 9 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30W RUSSELL - P SMYTH Rink 7 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30A ALCORN - F SIMPSON Rink 12 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
19.15S ELLIMAN - B CARROLL Rink 4 MENS WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15J MARSHALL - D PORTER Rink 2 MENS WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15R SIMPSON - M LIVINGS Rink 1 MENS WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15W THOMPSON - K ARMSTRONG Rink 5 MENS WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15J TROLAN - D HAMILTON Rink 3 MENS WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15J GALLAGHER - R McKEAVENEY Rink 6 MENS WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15W MORAN - P HUNNIFORD Rink 7 MENS WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15S JESS - S BAILIE Rink 8 LADIES WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15C WALLS - H JOHNSON Rink 11 LADIES WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15L WATTERS - M REYNOLDS Rink 12 LADIES WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15J BELL - M SWANN Rink 13 LADIES WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15S McAULEY - L BRUCE Rink 10 LADIES WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
9 November 17
09.30D McCLURE - T WHITE Rink 2 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30B HANNA - K BROWN Rink 5 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30D HANNA - BYE Rink 8 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30A ENTWISTLE - JR TOTTEN Rink 1 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30S GALWAY - B BURROWS Rink 4 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30H JOHNSTON - T NORTON Rink 7 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30B ARMSTRONG - R KING Rink 3 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30T ROBERTS - H CROOKSHANKS Rink 6 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
11.30A SHAW - L EWING Rink 11 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30A O'ROURKE - M McLEAN Rink 12 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30S SMYTH - J L BOYD Rink 13 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30B DEAN - R MAIRS Rink 7 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30I McCOY - I KANE Rink 6 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30BYE - D EVANS Rink 5 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J BELL - P TELFORD Rink 4 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30W STEVENSON - T MERCER Rink 2 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30I ANDERSON - J SHAW Rink 1 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J LYNESS - M McGUILE Rink 3 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30G BURN - R McBRIDE Rink 9 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
19.15J HINDS - B CARSON Rink 1 MEN'S THURSDAY EVENING LEAGUE 7.15pm THU
19.15J H CAMPBELL - D McCLUSKEY Rink 6 MEN'S THURSDAY EVENING LEAGUE 7.15pm THU
19.15T GILL - BYE Rink 7 MEN'S THURSDAY EVENING LEAGUE 7.15pm THU
19.15B DORMAN - J FRAZER Rink 2 MEN'S THURSDAY EVENING LEAGUE 7.15pm THU
19.15D LIVINGSTONE - G McKEE Rink 3 MEN'S THURSDAY EVENING LEAGUE 7.15pm THU
19.15O ALLEN - T ROSS Rink 11 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
19.15M MORGAN - D MOORE Rink 8 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
19.15G MALLON - I MINNIS Rink 9 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
19.15J McGETTRICK - J COMPSTON Rink 12 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
19.15F GALLAGHER - S BAILIE Rink 13 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
19.15D MILLS - J HENDERSON Rink 4 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
19.15R McBRIDE - W STEVENSON Rink 10 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
19.15B CARROLL - L BRUCE Rink 5 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
10 November 17
09.30W G SCOTT - D McCLUSKEY Rink 6 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30T THOMPSON - R CLOKE Rink 7 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30H FORRESTER - B McCONKEY Rink 4 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30J YOUNG - F SUTTON Rink 2 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30B DONNELLY - G FULTON Rink 3 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
11.30G BALLENTINE - B ORR Rink 5 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30G KEATINGS - W GILLESPIE Rink 7 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30R G JOHNSTON - A BRIGGS Rink 2 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30E CAMERON - J SHAW Rink 3 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30T BROWN - D RANKIN Rink 1 FRIDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30I McINTYRE - M MARTIN Rink 12 FRIDAY MORNING PAIRS LEAGUE 11.30am
11.30J STEWART - J McGETTRICK Rink 6 FRIDAY MORNING PAIRS LEAGUE 11.30am
11.30M STONE - M REYNOLDS Rink 4 FRIDAY MORNING PAIRS LEAGUE 11.30am
11.30M FAY - P WATTERS Rink 13 FRIDAY MORNING PAIRS LEAGUE 11.30am
11.30W WATSON - M MORGAN Rink 8 FRIDAY MORNING PAIRS LEAGUE 11.30am
11.30A REID - I KANE Rink 9 FRIDAY MORNING PAIRS LEAGUE 11.30am
11.30J CHALMERS - R McBRIDE Rink 10 FRIDAY MORNING PAIRS LEAGUE 11.30am
11.30M SIMPSON - M McKEOWN Rink 11 FRIDAY MORNING PAIRS LEAGUE 11.30am
19.15J MARTIN - K MORELAND Rink 9 FRIDAY EVENING PAIRS LEAGUE 7.15pm
19.15G McGLEAVE - J TROLAN Rink 11 FRIDAY EVENING PAIRS LEAGUE 7.15pm
19.15S IRWIN - M STEVENSON Rink 8 FRIDAY EVENING PAIRS LEAGUE 7.15pm
19.15B BIRD - G McWILLIAMS Rink 10 FRIDAY EVENING PAIRS LEAGUE 7.15pm
19.15S TRAINOR - P HORNER Rink 12 FRIDAY EVENING PAIRS LEAGUE 7.15pm
19.15S BARRETT - C DOYLE Rink 13 FRIDAY EVENING PAIRS LEAGUE 7.15pm
12 November 17
16.00C CRAIG - D BELL Rink 9 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00S JESS - P THOMPSON Rink 5 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00M MERRITT - L LOUGHLAND Rink 12 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00S McDONALD - BYE Rink 1 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00J HEDLEY - R MORELAND Rink 6 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00R DUNBAR - W STEVENSON Rink 7 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00A ROBINSON - P FISHER Rink 10 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00M VICARY - B BIRD Rink 3 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00C GAW - A GRAHAM Rink 2 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00R BLAIR - J STEWART Rink 4 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
13 November 17
09.30B SHERIDAN - J COMPSTON Rink 1 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30C DOYLE - D BOUCHER Rink 7 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30BYE - T THOMPSON Rink 6 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30K CAMPBELL - N EDMONDSON Rink 3 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30E CAVES - J FAWCUS Rink 4 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30H JOHNSTON - M McAFEE Rink 5 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
11.30P GRAHAME - P LAVERY Rink 10 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J LYNESS - B ORR Rink 3 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30C MAGILL - G TAYLOR Rink 7 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J GALLAGHER - J GOURLEY Rink 6 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30P TELFORD - D EVANS Rink 1 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30D RANKIN - M DUNLOP Rink 4 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J MISKIMMIN - R McBRIDE Rink 5 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30BYE - T ROBERTS Rink 12 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J GRAHAM - C CORRY Rink 13 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30R McKITTERICK - V BROWN Rink 11 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J JEFFREY - C PRESHAW Rink 2 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30D CLARKE - J MAGEE Rink 9 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
14.00J BELL - B ARMSTRONG Rink 12 LADIES MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00E GORDON - M DEVINE Rink 13 LADIES MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00I MINNIS - W RUSSELL Rink 11 LADIES MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00M PRESTON - G MORROW Rink 10 LADIES MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00P GRAHAME - J TROLAN Rink 1 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00B STEVENSON - K HANNA Rink 3 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00J L BOYD - A O'ROURKE Rink 2 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00A GRAY - B HOWARD Rink 4 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00P McBRINN - R MAIRS Rink 7 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00M McAFEE - H McFARLAND Rink 5 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00E MAIRS - A ROBINSON Rink 6 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
19.15G BLAKLEY - D MILLS Rink 5 MENS MONDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15A ROBERTS - M BROWN Rink 7 MENS MONDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15J HINDS - S HEGAN Rink 4 MENS MONDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15J FRAZER - D HAMILTON Rink 3 MENS MONDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15I McCOY - G McCLOUGHLIN Rink 2 MENS MONDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15M MERRITT - A ROBINSON Rink 1 MENS MONDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
14 November 17
09.30K GORMAN - T WHITE Rink 7 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30T ROBERTS - D McCLURE Rink 3 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30BYE - D HANNA Rink 6 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30B McCONKEY - F SIMPSON Rink 2 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30K BROWN - S GALWAY Rink 4 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30F CALDERWOOD - T MONRO Rink 1 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
11.30T WATSON - S HEGAN Rink 13 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30V SHAW - W STARR Rink 2 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30W STEVENSON - V LOUGHINS Rink 12 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30A BRIGGS - B CARSON Rink 11 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30O ALLEN - H DOUGLAS Rink 7 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30G TAYLOR - M REYNOLDS Rink 6 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30D SIMPSON - M MARTIN Rink 5 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30G BALLENTINE - R McLAUGHLIN Rink 4 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30D CLARKE - J SHAW Rink 3 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
19.15S HEGAN - G McGLEAVE Rink 13 MENS TUESDAY EVENING "A" LEAGUE 7.15pm M
19.15BYE - BYE (MF) Rink 12 MENS TUESDAY EVENING "A" LEAGUE 7.15pm M
19.15M VICARY - B BROWNE Rink 11 MENS TUESDAY EVENING "A" LEAGUE 7.15pm M
19.15M MERRITT - D HAMILTON Rink 10 MENS TUESDAY EVENING "A" LEAGUE 7.15pm M
19.15J McGETTRICK - C CAMPBELL Rink 9 MENS TUESDAY EVENING "A" LEAGUE 7.15pm M
19.15K ARMSTRONG - P McVEIGH Rink 8 MENS TUESDAY EVENING "A" LEAGUE 7.15pm M
19.15I McINTYRE - JH CAMPBELL Rink 7 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
19.15N EDMONDSON - B HUNTER Rink 1 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
19.15J HENDERSON - J DUFFIN Rink 5 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
19.15L TRAINOR - B BELL Rink 6 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
19.15M SIMPSON - E THOMPSON Rink 3 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
19.15M HEDLEY - P McBRINN Rink 2 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
19.15I O'RORKE - A O'ROURKE Rink 4 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
15 November 17
09.30BYE - B HOWARD Rink 3 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30D NELSON - J FORSYTHE Rink 2 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30A LOGAN - I McKAY Rink 1 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30B CHEYNE - D BROWN Rink 7 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30J JEFFREY - A ROBINSON Rink 4 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
11.30W RUSSELL - D CLARKE Rink 12 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30A BAILIE - J CHALMERS Rink 13 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30P CROFT - M PRESTON Rink 11 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30E GORDON - A O'ROURKE Rink 4 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30P REA - J MURDOCH Rink 3 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30A REID - J MISKIMMIN Rink 2 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30G FULTON - I MINNIS Rink 1 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30A MCKITTRICK - W CLINGHAN Rink 10 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30B ARMSTRONG - A ALCORN Rink 5 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30R WALKER - M HALLIDAY Rink 6 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30P SMYTH - F SIMPSON Rink 9 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30T BROWN - T GRAY Rink 7 WEDNESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
19.15W THOMPSON - J MARSHALL Rink 13 MENS WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15D HAMILTON - M LIVINGS Rink 6 MENS WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15D PORTER - J TROLAN Rink 9 MENS WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15K ARMSTRONG - P HUNNIFORD Rink 8 MENS WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15W MORAN - J GALLAGHER Rink 11 MENS WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15R McKEAVENEY - S ELLIMAN Rink 10 MENS WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15B CARROLL - R SIMPSON Rink 12 MENS WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15L WATTERS - H JOHNSON Rink 3 LADIES WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15L BRUCE - M SWANN Rink 2 LADIES WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15C WALLS - S BAILIE Rink 7 LADIES WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15S McAULEY - M REYNOLDS Rink 4 LADIES WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15J BELL - S JESS Rink 1 LADIES WEDNESDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
16 November 17
09.30B BURROWS - T ROBERTS Rink 1 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30R KING - K BROWN Rink 4 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30S GALWAY - T WHITE Rink 3 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30JR TOTTEN - B ARMSTRONG Rink 2 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30T NORTON - B HANNA Rink 5 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30H CROOKSHANKS - H JOHNSTON Rink 7 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30A ENTWISTLE - D HANNA Rink 6 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30BYE - D McCLURE Rink 8 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
11.30A SHAW - J LYNESS Rink 4 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30B DEAN - M McLEAN Rink 5 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30W STEVENSON - D EVANS Rink 1 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J L BOYD - I KANE Rink 2 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30S SMYTH - T MERCER Rink 8 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30I ANDERSON - G BURN Rink 7 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30L EWING - P TELFORD Rink 13 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30R MAIRS - I McCOY Rink 9 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J SHAW - A O'ROURKE Rink 10 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30BYE - J BELL Rink 12 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30R McBRIDE - M McGUILE Rink 6 THURSDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
19.15J H CAMPBELL - J FRAZER Rink 10 MEN'S THURSDAY EVENING LEAGUE 7.15pm THU
19.15T GILL - D LIVINGSTONE Rink 12 MEN'S THURSDAY EVENING LEAGUE 7.15pm THU
19.15J HINDS - D McCLUSKEY Rink 11 MEN'S THURSDAY EVENING LEAGUE 7.15pm THU
19.15B CARSON - BYE Rink 9 MEN'S THURSDAY EVENING LEAGUE 7.15pm THU
19.15B DORMAN - G McKEE Rink 13 MEN'S THURSDAY EVENING LEAGUE 7.15pm THU
19.15W STEVENSON - G MALLON Rink 1 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
19.15O ALLEN - L BRUCE Rink 2 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
19.15I MINNIS - M MORGAN Rink 5 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
19.15T ROSS - R McBRIDE Rink 7 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
19.15S BAILIE - J McGETTRICK Rink 6 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
19.15J HENDERSON - B CARROLL Rink 8 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
19.15F GALLAGHER - D MILLS Rink 4 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
19.15J COMPSTON - D MOORE Rink 3 THURSDAY EVENING MIXED LEAGUE 7.15pm
19 November 17
16.00W STEVENSON - L LOUGHLAND Rink 1 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00P FISHER - J HEDLEY Rink 9 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00R BLAIR - R DUNBAR Rink 13 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00A GRAHAM - M VICARY Rink 4 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00J STEWART - D BELL Rink 3 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00C CRAIG - A ROBINSON Rink 5 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00C GAW - P THOMPSON Rink 12 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00BYE - M MERRITT Rink 11 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00B BIRD - S JESS Rink 8 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
16.00R MORELAND - S McDONALD Rink 10 SUNDAY PAIRS LEAGUE - 4.00pm
20 November 17
09.30E CAVES - J COMPSTON Rink 1 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30N EDMONDSON - BYE Rink 7 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30M McAFEE - C DOYLE Rink 2 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30B SHERIDAN - H JOHNSTON Rink 3 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30D BOUCHER - K CAMPBELL Rink 6 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30J FAWCUS - T THOMPSON Rink 5 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
11.30J LYNESS - J JEFFREY Rink 9 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30P TELFORD - C MAGILL Rink 12 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30R McBRIDE - P LAVERY Rink 11 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30D RANKIN - C PRESHAW Rink 8 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30R McKITTERICK - P GRAHAME Rink 5 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30BYE - J MISKIMMIN Rink 13 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J GOURLEY - V BROWN Rink 7 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30C CORRY - G TAYLOR Rink 2 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30M DUNLOP - J GALLAGHER Rink 3 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30D CLARKE - J GRAHAM Rink 1 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30D EVANS - T ROBERTS Rink 10 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30J MAGEE - B ORR Rink 4 MONDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
14.00W RUSSELL - B ARMSTRONG Rink 1 LADIES MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00M DEVINE - M PRESTON Rink 4 LADIES MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00G MORROW - E GORDON Rink 2 LADIES MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00I MINNIS - J BELL Rink 3 LADIES MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00B HOWARD - P GRAHAME Rink 7 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00J L BOYD - M McAFEE Rink 8 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00H McFARLAND - K HANNA Rink 9 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00J TROLAN - R MAIRS Rink 10 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00A ROBINSON - B STEVENSON Rink 11 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00E MAIRS - A GRAY Rink 12 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
14.00A O'ROURKE - P McBRINN Rink 13 SENIORS MONDAY AFTERNOON LEAGUE 2.00pm
19.15D HAMILTON - G BLAKLEY Rink 6 MENS MONDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15S HEGAN - M MERRITT Rink 4 MENS MONDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15A ROBINSON - J FRAZER Rink 5 MENS MONDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15A ROBERTS - J HINDS Rink 2 MENS MONDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15G McCLOUGHLIN - D MILLS Rink 3 MENS MONDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
19.15I McCOY - M BROWN Rink 1 MENS MONDAY EVENING LEAGUE 7.15pm
21 November 17
09.30F CALDERWOOD - T ROBERTS Rink 4 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30S GALWAY - K GORMAN Rink 3 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30T WHITE - BYE Rink 2 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30D McCLURE - K BROWN Rink 1 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30F SIMPSON - D HANNA Rink 7 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
09.30B McCONKEY - T MONRO Rink 5 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 9.30am
11.30B CARSON - G BALLENTINE Rink 10 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30D SIMPSON - D CLARKE Rink 9 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30W STARR - R McLAUGHLIN Rink 6 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30O ALLEN - S HEGAN Rink 5 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30V LOUGHINS - T WATSON Rink 1 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30G TAYLOR - A BRIGGS Rink 13 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30W STEVENSON - M MARTIN Rink 11 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30M REYNOLDS - J SHAW Rink 4 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
11.30H DOUGLAS - V SHAW Rink 3 TUESDAY MORNING MIXED LEAGUE 11.30am
19.15D HAMILTON - BYE (MF) Rink 7 MENS TUESDAY EVENING "A" LEAGUE 7.15pm M
19.15C CAMPBELL - M VICARY Rink 3 MENS TUESDAY EVENING "A" LEAGUE 7.15pm M
19.15K ARMSTRONG - J McGETTRICK Rink 6 MENS TUESDAY EVENING "A" LEAGUE 7.15pm M
19.15M MERRITT - P McVEIGH Rink 2 MENS TUESDAY EVENING "A" LEAGUE 7.15pm M
19.15G McGLEAVE - BYE Rink 4 MENS TUESDAY EVENING "A" LEAGUE 7.15pm M
19.15B BROWNE - S HEGAN Rink 1 MENS TUESDAY EVENING "A" LEAGUE 7.15pm M
19.15A O'ROURKE - N EDMONDSON Rink 8 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
19.15J HENDERSON - L TRAINOR Rink 5 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
19.15P McBRINN - I McINTYRE Rink 13 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
19.15B BELL - B HUNTER Rink 12 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
19.15JH CAMPBELL - E THOMPSON Rink 11 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
19.15I O'RORKE - M HEDLEY Rink 10 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
19.15J DUFFIN - M SIMPSON Rink 9 MENS TUESDAY EVENING "B" LEAGUE 7.15pm
22 November 17
09.30